CSR

Opublikowano: środa, 22, marzec 2023 Drukuj E-mail

         Opieramy zarządzanie o promowanie działalności CSR (Corporate Social Responsibility).

W ramach naszego zaangażowania staramy się wspierać społeczne inicjatywy na rzecz rozwoju świadomości prawnej społeczeństwa - a w szczególności osob starszych i osób niepełnosprawnych.
Współpracujemy aktywnie z Fundacją Społeczne Szafiry, która realizuje od wielu lat projekty społeczne na rzecz celów społecznie użytecznych.
Takim działaniem Fundacji jest projekt "Zacznij od prawa". Projekt ten kształtuje pozytywne wzorce i postawy oraz rozwija wiedzę i praktyczne umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych, z problemami życia codziennego - które wymagają stosowania podstawowej wiedzy prawnej przez osoby zagrożone wykluczeniem społecznym i marginalizacją.

                                  Nasz udzial w działaniu:

                           

Odsłony: 502

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.