Nasze Ośrodki

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: sobota, 17, październik 2020 E-mail

Szanowni Państwo, 
obecnie w naszych strukturach funkcjonują dwa ośrodki specjalistyczne: Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Pracownia Mediacji oraz Ośrodek Warsztatu Prawa i Medacji.

Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Pracownia Mediacji świadczy usługi wsparcia dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, rodzin. Pracownia mediacji świadczy profesjonalne usługi mediacji w sprawach rodzinnych i gospodarczych. O zakresie specjalizacji możecie Państwo przeczytać w zakładce ośrodka.  

Ośrodek Warsztatu Prawa i Mediacji specjalizuje się w szkoleniach w tematyce mediacji i prawa. Przygotowujemy do wykonywania zawodu mediatora w oparciu o własną certyfikację (System Stopniowy Rozwoju Zawodowego Mediatora). Więcej na temat certyfikacji i SSRZM znajdziecie Państwo w zakładce ośrodka.

                                                                
                                                                     

Odsłony: 1838

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.