Nasze Ośrodki

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: sobota, 17, październik 2020 E-mail

Szanowni Państwo, 
obecnie w naszych strukturach funkcjonują dwa ośrodki specjalistyczne zlokalizowane w Lublinie: Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Pracownia Mediacji oraz Ośrodek Warsztatu Prawa i Medacji.

Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Pracownia Mediacji świadczy usługi wsparcia dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, rodzin, a ponadto konsultacji w problematyce związanej z procesem edukacji i problemów szkolnych. Pracownia mediacji świadczy profesjonalne usługi mediacji w sprawach rodzinnych i gospodarczych. Każdy specjalista posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszach w których się specjalizuje. O zakresie specjalizacji i usługach możecie Państwo przeczytać w zakładce ośrodka.  

Ośrodek Warsztatu Prawa i Mediacji świadczy usługi szkoleń otwartych i zamkniętych w tematyce mediacji i prawa. Ośrodek przygotowuje do wykonywania zawodu mediatora. Prowadzimy certyfikację w oparciu o System Stopniowy Rozwoju Zawodowego Mediatora. Więcej na temat certyfikacji i SSRZM znajdziecie Państwo w zakładce ośrodka.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. 

                                                                
                                                                     

Odsłony: 1657

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.