"Acta probant se ipsa".

 Czyny mówią (świadczą) same za siebie.

Ośrodek Warsztatu Prawa i Mediacji wspierał aktywnie akcję Mediacja w praktyce 2019 - Ogólnopolski Tydzień Mediacji 2019

Ośrodek Warsztatu Prawa i Mediacji wspierał aktywnie akcję Mediacja w praktyce 2019. Fundacja Społeczne Szafiry w ramach autorskiego projektu pt. „Zacznij od prawa” realizowała akcję, która wpisywała się w tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji i Międzynarodowego Tygodnia Mediacji 2019. W ramach akcji zaplanowane były spotkania szkoleniowe z mediatorami sądowymi, trenerami z ramienia naszego Ośrodka Warsztatu Prawa i Mediacji w Lublinie.
Partnerzy akcji:
Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie,
Ośrodek Warsztatu Prawa i Mediacji,
Dom Pomocy Społecznej im. Św.Jana Pawła II w Lublinie,
Klub Seniora przy DPS im. Św.Jana Pawła II w Lublinie.

W ramach akcji odbyły się spotkania szkoleniowe w Domu Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II w Lublinie oraz w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie:

                               plakat w jpg

Projekt Zacznij od prawa Fundacja Społeczne Szafiry
Bliższe informacje: www.spoleczneszafiry.pl

 

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.