Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Pracownia Mediacji

Opublikowano: środa, 23, wrzesień 2020 Drukuj E-mail

                                                                       

                                                                             ośrodek wsparcia psychologicznego logo2.png                             

Ośrodek zajmuje się profesjonalnym wsparciem psychologicznym udzielanym przez zespół bardzo doświadczonych psychologów (wsparcie dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, rodzin).

Ponadto prowadzimy postępowania mediacyjne. Nasz zespół to mediatorzy posiadający wpis na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, ktorzy posiadają duże doświadczenie zawodowe, kompetencje i kwalifikacje do profesjonalnego przeprowadzenia mediacji.  

  • Wsparcie psychologiczne dla rodziców, dzieci i młodzieży, wspieranie w działaniach wychowawczych i edukacyjnych, kryzysowych.
  •  Profilaktyka specyficznych trudności w pisaniu i czytaniu, trudności w nauce szkolnej.
  • Profilaktyka problemów emocjonlanych i wychowawczych dzieci i młodzieży związanych z procesem rozwojowym, sytuacją zdrowotną,domową i szkolną. 
  • Wspieranie dzieci i młodzieży w sytuacjach kryzysowych.
  • Prowadzenie postępowania mediacyjnego sądowego i mediaji pozasądowych (mediacje w sprawach rodzinnych i w sprawach nieletnich, mediacje w sprawach karnych).

                                     Wspracie psychologiczne odbywać się może on - line lub stacjonarnie.

      MEDIACJE SĄDOWE (cywilne, rodzinne, pracownicze):
Koszty mediacji ze skierowania sądu reguluje Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 czerwca 2016r. w sprawie wysokości wynagrodzenia i podlegających zwrotowi wydatków mediatora w postępowaniu cywilnym. 

W sprawach karnych oraz nieletnich sprawców czynu karalnego koszty mediacji ponosi Skarb Państwa.

      MEDIACJE POZASĄDOWE (umowne) - prosimy o kontat z nami.

                                               W sprawie mediacji oraz wsparcia psychologicznego tel.: 500 662 232, 500 558 119.

Odsłony: 1579

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.