Nasze główne specjalizacje

Specjalizujemy się we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, innowacyjnych metod i narzędzi do stosowania w branży HR i edukacji. Proces design thinking realizujemy z wykorzystaniem narzędzi Lime Designtm. Ponadto certyfikujemy z naszej autorskiej metody "Coaching Mediacyjnytm ", zawierającej system technik i narzędzi pracy, metody nakierowanej na rozwój kompetencji mających zastosowanie np. w pracy menedżera.

Ośrodek Wsparcia Psychologicznego i Pracownia Mediacjitm oferuje profesjonalne wsparcie psychologiczne prowadzone przez bardzo doświadczonych specjalistów z zakresu psychologii. Ponadto nasza pracownia mediacji świadczy usługi mediacji (m.in.w sprawach rodzinnych, gospodarczych).  

Ośrodek Warsztatu Prawa i Mediacjitm realizuje szkolenia i prowadzi certyfikację w oparciu o System Stopniowy Rozwoju Zawodowego Mediatoratm. W systemie certyfikacji znajdują się szkolenia z mediacji podstawowe, rozszerzone, doskonalące, specjalistyczne. System daje możliwość planowania kariery zawodowej mediatora, przez rozłożenie szkoleń w czasie i z podziałem na wybrane specjalizacje.

Realizujemy szkolenia z zakresu ADR (Alternative Despute Resolution), które mają zastosowanie m.in. w sporach dotyczących zobowiązań wynikających z umów pomiędzy podmiotami, a także w sporach wewnętrzych w organizacjach. Przygotowujemy specjalistów, negocjatorów, mediatorów, facylitatorów do wykonywania swoich zadań w sposób jak najbardziej profesjonalny. Nasi trenerzy to zespół ekspertów i praktyków posiadający bardzo bogate doświadczenie specjalistyczne.

Opieramy zarządzanie o promowanie działalności CSR (Corporate Social Responsibility).

Zapraszamy do współpracy.

                                   pierścień3                          

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych oraz informacja o prawach autorskich i innych prawach do treści publikowanych na niniejszej stronie.

Odsłony: 2719

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.