Nota prawna

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 30, styczeń 2018 E-mail

Ochrona praw autorskich i innych praw do treści zawartych na niniejszej stronie.

  1. Administratorem niniejszej witryny internetowej jest Lime Brand Sp. z o.o.

  2. Wszelkie materiały, utwory, nazwy, treści merytoryczne, znaki towarowe, teksty, dokumenty, pliki, oznaczenia usług, projekty graficzne, układy graficzne, grafiki, które znajdują się na niniejszej witrynie podlegają ex lege ochronie prawnej.

  3. Zabronione jest ich wykorzystanie przez kopiowanie, publikowanie, publiczne przedstawianie, modyfikowanie, dystrybuowanie, powielanie, rozpowszechnianie, sprzedaż, importowanie, utrwalanie w każdej formie i za pomocą wszelkich środków, wykonywanie innych czynności w związku ze wskazaną zawartością, poza dozwolonym użytkiem osobistym określonym w przepisach prawa, bez uprzedniego pisemnego wyraźnego zezwolenia Lime Brand Sp. z o.o. lub właściwej strony trzeciej.

  4. Zabronione jest także umieszczanie odesłań/przekierowań do niniejszej witryny internetowej, w sposób uniemożliwiający lub utrudniający poznanie źródła pochodzenia materiałów i treści.

  5. Naruszenie zakazów o których mowa rozumiane jest przez działanie lub zaniechanie.

  6. Korzystanie z niniejszej strony internetowej nie oznacza nabycia jakichkolwiek praw do treści w niej zawartych, w szczególności prawa do czerpania korzyści majątkowych.

  7. Niniejszym użytek osobisty nie oznacza udzielenia jakichkolwiek licencji na wykorzystanie komercyjne, prawa co czerpania korzyści majątkowych, w szczególności nie oznacza zgody na włączanie części lub elementów lub całości do innych utworów za wyjątkiem dozwolonego użytku osobistego określonego w stosownych przepisy prawa.

  8. Na niniejszej stronie internetowej mogą znajdować się przekierowania lub odesłania do innych stron internetowych. Za administrację tych stron Administrator niniejszej strony nie odpowiada i nie ponosi odpowiedzialności za działania na nich podejmowane i publikowane tam treści.

  9. Użytkownicy niniejszej strony są zobowiązani do zachowania należytej staranności w zakresie respektowania praw autorów do ich Utworów i innych praw dotyczących treści zawartych na stronie.

Odsłony: 377

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.