"Acta probant se ipsa".

 Czyny mówią (świadczą) same za siebie.

Polecamy! Projekt Fundacji Społeczne Szafiry

Szczególnie polecamy działania organizacji, która w ramach celów społecznie użytecznych od 2016 roku realizuje autorski projekt "Zacznij od prawa".                   

Fundacja Społeczne Szafiry w ramach autorskiego projektu Zacznij od prawa do roku 2016 podejmuje szereg działań mających na celu rozwijanie znajomości prawa, skierowanych do osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Działania projektu kształtują pozytywne wzorce i postawy oraz rozwijają wiedzę i praktyczne umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych, z problemami życia codziennego, które wymagają stosowania podstawowej wiedzy prawnej przez osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. 

W ramach projektu organizowane są akcje i spotkania ze specjalistami.

Więcej o działaniach fundacji, możecie Państwo przeczytać na stonie internetowej organizacji.

www.spoleczneszafiry.pl

W ramach CSR staramy się wspierać takie działania.

Serwis korzysta z technologii ciasteczek (cookies) w celu zbierania statystycznych informacji o odwiedzajacych i możliwie najlepszego dopasowania treści do potrzeb użytkowników. Jeśli nie życzą sobie Państwo aby informacje te były przez serwis zbierane można zablokować tą funkcję w ustawieniach Państwa przeglądarki. Brak takiego ustawienia oznacza zgodę na na ich zbieranie i przetwarzanie.